üritused

EKR 4, osa 1 (24 h)
5.-7. juuli 2024, Tallinn

“Ronimistreeningu põhitõed” kursus toimub inglise keeles ning seda viib läbi endine Austria noortekoondise peatreener Pawel Draga. Koolitus sisaldab nii praktilist kui ka teoreetilist osa ning hõlmab muuhulgas järgnevaid teemasid: 
– Füsioloogia (8h)

– Ronimistehnika (8h)
– Treeningu planeerimine, juhtimine ja läbiviimine (8h)

Täpsem info ja registreerimine:

 

Pawel Draga at Kivi Climbing

Toimunud üritused

Sportronimise Eesti Meistrivõistlused

Eesti Meistrivõistlused

 
EMV toimub olümpiaformaadis – Bouldering & Lead Combined. Selles uudses formaadis ei ole veel ühtki võistlust meie regioonis – Põhjamaades ja Baltimaades – toimunud, mistõttu on see suurepärane võimalus proovida miskit uut ja põnevat! Registreeri siin.

Üldine ajakava:
Laupäev, 20. jaanuar
Boulderingi kvalifikatsioonivoorus alustab üks mees ja üks naine korraga samal ajal kell 9:00 (Boulder 1 M ja Boulder 1 N). Iga raja ronimiseks on 4 minutit. Kui aeg on läbi, siis lähevad võistlejad puhkama 4 minutiks. Peale puhkust lähevad järgmisele rajale ja kõik kordub kuni viimase boulderini. Peale viimast boulderit jääb 1+ h puhkuseks. Peale seda algab raskusronimise kvalifikatsioon, kus igal rajal on üks katse ning aega on ronida 5 minutit. Kokku on 4 rada. Iga raja vahele jääb 9 minutit pausi. Võistlejad ei ole kvalifikatsiooniringis isolatsioonis. 

Pühapäev, 21. jaanuar
Finaal algab kell 11:00 boulderingivooruga. Kokku on 4 boulderrada, igal võistlejal on aega 4 minutit igal rajal. Finaalid on üles ehitatud sama moodi nagu IFSC finaalid – ja mida oleme näinud viimasel ajal erinevate boulderfestivalide finaalides. Kõigepealt ronivad kõik võistlejad 1. boulderraja (4 minutit ronimiseks, teised on samal ajal isolatsioonis). Üks mees ja üks naine ronivad korraga. Kui kõik 8 paari on ära roninud, liigutakse edasi raskusronimisseina juurde, kus ronitakse vaid üht finaalrada, mille läbimiseks on aega 6 minutit. Korraga ronivad üks mees ja üks naine. Eesti meistrid kuulutatakse välja boulderingi ja leadi koondtulemuste järgi!

Osalemistasu:
kuni 14. jaanuar: 35 €
14. – 19. jaanuar: 50 €

Makseinfo:
Saaja: Eesti Ronimisliit
Konto: EE867700771001351184
Selgitus: EMV, [sinu nimi]

Registreeri end siin.

Ootame teid kõiki Sportronimise Eesti Meistrivõistlustele!

The self-trained climber

15. ja 17. november 2023 – TALLINN ja TARTU
Avatud töötuba kõikidele ronijatele, kes soovivad õppida iseendale treeningplaane koostama. Tegemist on praktilise koolitusega Eesti ühelt armastatuimalt online-treenerilt Mikhail Kochetkovilt. Täpsem info ja registreerimine:

EKR 3 treenerikutse koolitus

2.-3. ja 9.-10. detsember 2023 – TALLINN
Koolitus kõigile neile, kes soovivad end rohkem harida ronimisspordi ja treeneriks olemise vallas. Eriti tähtis koolitus neile, kes on erinevate ronimisseinte juures instruktoriks. Täpsem info ja registreerimine:

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST

Kas sul tekkis küsimusi-mõtteid-ideid? Kirjuta meile ja räägime edasi! Ootame oma vabatahtlikku meeskonda alati juurde abikäsi – kui sul on tunne, et sooviksid ka kaasa aidata, siis anna endast kindlasti märku!