kes me oleme?
Meie ei ole keegi muu kui sinu hea ronimissõber kõrvalrajalt! Me oleme vabatahtlikud ronijad, kes soovivad kaasa aidata ronimisspordi arendamisele Eestis. Ühel on ühed huvid teisel teised. Näiteks Nadja soovib, et Eesti oleks esindatud IFSC võistlustel, Kristiina soovib, et treenerid saaksid teha omale treenerikutseid ja selle kaudu anda paremaid trenne, Rasmus soovib, et meil oleksid võistlused juba ette teada, et igaüks, kes soovib võistlustel käia saaks paremini oma treeninguid planeerida, Taavi tahab, et inimesed oskaksid ohutult ja iseseisvalt õues ronida. Mida soovid Sina?

missioon

Ronimisliit on ronimissporti harrastavate inimeste ühise tegevuse katusorganisatsiooniks. Edendame ja populariseerime ronimissporti Eestis. Kasvatame ronimishuviliste kogukonda ja edendame sportronimist nii sise- kui ka välistingimustes üle kogu Eesti. Viime Eestimaa ronimisspordi maailmaklassi nii sportlikus kui ka organisatoorses mõttes. Oleme keskkonnahoiu ja kestliku maailmavaate propageerija ja edasikandja.

Arengukava:

Spordiga manipuleerimise ennetamise dokument:

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST

Kas sul tekkis küsimusi-mõtteid-ideid? Kirjuta meile ja räägime edasi! Ootame oma vabatahtlikku meeskonda alati juurde abikäsi – kui sul on tunne, et sooviksid ka kaasa aidata, siis kindlasti anna märku!